<%Response.expires=0 Response.Buffer=True response.clear %> UCS Express' e Hoşgeldiniz- <% if request("izle")<>"" then airwaybilno=Trim(Request("konsimentokodu")) response.redirect ("tracking.asp?airwaybilno="&airwaybilno) end if %>
ucscourier  
 UCS Express & Logistics 'den Fuar Desteği
    
İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi 8 no.lu salonda, CNR Ekspo Fuarcılık, IF Konseyi ve İTKİB'in ortak güç birliği ile gerçekleştirilecek. olan IF 10. Uluslararası İstanbul Moda Fuarında yerimizi aldık.Tüm müşterilerimizi bekliyoruz.

Rus Uluslararası hızlı hava taşımacılık şirketi UCS Express, Türkiye'nin dış ticaretinin geliştirilmesi açısından önem taşıyan Türkiye'deki fuarların yurtdışı tanıtımını yapmak üzere, bir çalışma başlattı. Bu çalışma kapsamında, Türkiye'den dünyanın her ülkesine, UCS Express tarafından gönderilen zarf ve paketlerin üzerine bu fuarları tanıtan sticker'lar yapıştırılıyor.
Ay da ortalama 15.000 bin gönderinin üzerine yapıştırılan sticker'lar, Türkiye ile iş yapanların eline ulaşıyor. UCS Express , CNR Expo Fair tarafından, 23-25 Ağustos 'da düzenlenecek 10. Uluslararası İstanbul Moda Fuarı 2007 fuarı için ilk tanıtımı başlattı.
 
 
Tüm Hakları saklıdır© 2004 UCS Express
               UCS Express Markası ve logosunun tüm hakları UCS Universal Uluslararası Express Taşımacılık Tic.Ltd.'e Aittir.